0 800 307 555
0 800 307 555

Tвіт Маска обвалив bitcoin на 17%


Tвіт Маска обвалив bitcoin на 17%

Bitcoin впав у ціні на 17% після того, як Ілон Маск написав у Twitter, що Tesla перестала приймати криптовалюту під час продажів своїх транспортних засобів через проблеми з кліматом. Зараз bitcoin вже зріс приблизно до 50 тисяч доларів на азіатських торгах, пише УНН з посиланням на Reuters.

Ціна на найбільшу в світі криптовалюту впала з 54 819 доларів до 45 700 доларів, найнижчого рівня з 1 березня, всього за 2 години після твіту Маска. Криптовалюта відіграла приблизно половину цього падіння на початку торгів в Азії і торгувалася на рівні в приблизно 50 тисяч доларів.

Ефіріум (Ethereum), друга за величиною криптовалюта в світі, пішла за аналогічною схемою, також впавши на 14% до мінімуму в 3550 доларів, а потім знову повернулася до позначки 3965 доларів.

Заява Tesla на початку цього року про те, що вона купила біткойни на 1,5 мільярда доларів і прийме їх як оплату за автомобілі, стала одним з факторів зростання цін на цифрові активи в цьому році.

В результаті коментар Маска сколихнув ринки, хоча він сказав, що Tesla не буде продавати bitcoin і відновить їх прийом як оплату, щойно майнінг перейде на більш стійку енергетику.

“Проблема (величезного споживання енергії майнерами біткойнів) відома давно, тому в ній немає нічого нового. Але разом з нещодавніми коментарями Маска про Dogecoin (ще одна криптовалюта. – Ред.), його останні коментарі, здається, припускають, що його пристрасть до криптовалюти, можливо, слабшає”, – прокоментував дослідник Макото Сакума з дослідницького інституту NLI в Токіо.

За словами голови американського підрозділу Amber Group Джеффрі Ванга, ширший продаж ризикових активів на традиційних ринках став ще одним фактором, що вплинув на це падіння.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua