0 800 307 555
0 800 307 555

Штучний інтелект навчився готувати ідеальний стейк


Штучний інтелект навчився готувати ідеальний стейк

Відомий виробник роботів для готування бургерів, наггетсів та інших страв Miso Robotics випустив програму на базі штучного інтелекту, здатну контролювати приготування їжі. ПЗ ідентифікує страву, пропонуючи підказки на всіх етапах смаження, щоб добитися ідеального стану.

Новий додаток для смартфона CookRight перетворює камеру на систему для відстеження часу приготування деяких страв. Крім визначення готовності, ПЗ здатне підказати, коли потрібно перевертати м’ясо на грилі, щоб отримати ідеальний стейк середнього прожарювання, а також давати багато інших порад.

Додаток доступний за підпискою і коштує $100 на місяць. За словами розробників, CookRight може похвалитися точністю до 96% завдяки системі на основі машинного навчання. ШІ проконтролює правильний розподіл тепла, а також підкаже, якщо страва недосмажена. ПЗ здійснює кінцевий контроль якості в реальному часі, що дозволить власникам ресторанів уникнути проблем з харчовими отруєннями та багатьма іншими неприємними сюрпризами на кухні.

Особливо ефективним CookRight може стати в умовах пандемії, замінюючи зайвий персонал на кухні без шкоди смаковим і поживним властивостям готової продукції. Передбачається, що зацікавлені в купівлі ПЗ будуть саме власники ресторанів громадського харчування, оскільки використання нових технологій дозволить знизити кількість браку і поліпшити смакові якості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua