0 800 307 555
0 800 307 555

77% українців підтримують проведення «земельного» референдуму (опитування)


77% українців підтримують проведення «земельного» референдуму (опитування)

79% громадян виступають проти розпродажу землі іноземцям, що стартує вже з 1 липня.

Про це свідчать результати опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Як показує дослідження, 77% українців переконані, що рішення про запровадження в Україні ринку купівлі/продажу земель сільськогосподарського призначення повинне прийматися на всеукраїнському референдумі. 16% не підтримують такої ініціативи. 58% однозначно готові взяти участь у такому референдумі, 17% – скоріше б взяли участь, 20% – не взяли б участі.

64% з тих, хто взяв би участь у такому референдумі і визначився із відповіддю, проголосували б проти запровадження в Україні ринку купівлі/продажу земель сільськогосподарського призначення. 36% – підтримали б цю ініціативу.


Інфографіка: Рейтинг

79% проти надання іноземцям права купувати в Україні землі сільськогосподарського призначення. Підтримують таку ініціативу лише 15%.

Довідка Finance.ua:

  • В Україні з 1 липня планують відкрити ринок землі – парламент напередодні ухвалив один з останніх законопроєктів, необхідних для фіналу земельної реформи. Зараз вартість одного гектара землі в Україні оцінюють у 30 тис. гривень. Але ціни можуть помітно зрости після відкриття ринку — поступово до 10−15 тис. євро за гектар, як у наших найближчих сусідів.
  • На думку Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, після запуску ринку землі протягом перших 5−10 років вартість землі може зрости від 2 до 5 разів.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua