0 800 307 555
0 800 307 555

У 2020 році потужність світової відновлюваної енергетики зросла майже наполовину


У 2020 році потужність світової відновлюваної енергетики зросла майже наполовину

У 2020 році світова галузь відновлюваної енергетики, попри пандемію коронавірусу, росла найвищими темпами з 1999 року. Реалізація проєктів у галузі поновлюваних джерел енергії за цей період зросла на 45%.

Про це повідомляє Міжнародне енергетичне агентство.

Зокрема, потужність сонячної енергії зросла на 50% в порівнянні з допандемійним періодом. Вітрова енергія збільшила показники вдвічі. Найбільший внесок у збільшення глобальної потужності ВДЕ зробили країни Європи, Китай і США. Наприклад, у минулому році частка Китаю вперше зросла до 50% через поспіх із завершенням проєктів до припинення державних субсидій. А в Індії пандемія, навпаки, найбільше вплинула на впровадження ВДЕ.

Крім того, через пандемію експерти переглянули складений раніше прогноз щодо поновлюваних джерел енергії на найближчі роки: приблизно на 25%. Експерти прогнозують, що в 2021-2022 роках на нові відновлювані електростанції припадатиме близько 90% всіх нових енергетичних установок в усьому світі.

За словами директора МЕА Фатіха Бірола, урядам необхідно розвивати цю тенденцію, впроваджуючи політику, яка збільшить інвестиції в сонячну і вітрову енергію, а також в додаткову мережеву інфраструктуру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua