0 800 307 555
0 800 307 555

Блінкен не приховує шоку від руйнування корпоративного управління в "Нафтогазі" - ЦПК


Блінкен не приховує шоку від руйнування корпоративного управління в "Нафтогазі" - ЦПК

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що рівень і якість підтримки України залежить від рівня проведення реформ у сфері управління та антикорупції, і маркером рівня проведення реформ є МВФ.

Про це заявила у Facebook виконавчий директор «Центру протидії корупції» Дар’я Каленюк за підсумками розмови представників громадянського суспільства, бізнесу, антикорупційних органів з держсекретарем США Блінкеном.

«Основний меседж Блінкена: рівень і якість підтримки України від США безпосередньо залежить від рівня проведення реформ у сфері хорошого управління та антикорупції. І маркером рівня проведення реформ є МВФ.

Держсекретар не приховує шоку від руйнування корпоративного управління в Нафтогазі. Для нього важливі сильні антикорупційні інститути, зокрема припинення атак на антикорупційне бюро з боку влади.

Визначальною буде судова реформа, успішність якої залежить від рівня залучення незалежних міжнародних експертів до очищення органів суддівського самоврядування», — заявила Каленюк.

За її словами, Блінкен запитав поради, чим США можуть допомогти Україні ще, крім висловлення занепокоєння відкатом реформ у сфері антикорупції та хорошого управління.

Каленюк також зазначила, що «в США і в держсекретаря є чітке розуміння, що корупція — це загроза нацбезпеці України, прирівняна до військової загрози з боку Росії».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua