0 800 307 555
0 800 307 555

Літаком чи потягом: як дешевше доїхати з Києва до облцентрів (інфографіка)


Літаком чи потягом: як дешевше доїхати з Києва до облцентрів (інфографіка)

В Україні є лише кілька авіаційних напрямків, які можуть конкурувати із залізницею. Проте іноді дістатися пункту призначення в межах країни буває вигідніше літаком, ніж потягом.

Аналітики «Слово і діло» підрахували, як відрізняються ціни на авіаперельоти та пасажирські залізничні перевезення з Києва в обласні центри.

Літаком з Києва можна долетіти в Івано-Франківськ, Херсон, Харків, Чернівці, Одесу, Львів, Миколаїв, Запоріжжя та Дніпро. А от потягом прямими рейсами можна доїхати у всі обласні центри, окрім Житомира.

Найдорожчі квитки за місця у вагоні класу «люкс» із Києва продають у напрямку Запоріжжя – 1 425 грн, трішки дешевше можна доїхати до Дніпра – за 1 219 грн. Водночас авіаквитки економкласу з Києва до Дніпра коштують 1 252 грн, а до Запоріжжя – 1 298 грн.

Найбільше грошей треба викласти за авіаквиток зі столиці до Чернівців ‒ 1 991 грн, а місце класу «люкс» на потяг коштує 1 122 грн. На Буковину можна доїхати і дешевше ‒ 482 грн вартують купейні квитки і 231 грн плацкартні.

А от в напрямку Чернігова немає ані класу «люкс», ані купейних квитків, а тільки плацкартні по 91 грн.

До туристичної Одеси квиток на літак коштує 1 090 грн, а до Львова ‒ 1 298, в Івано-Франківськ можна долетіти за 1 628 грн.

Ціна за авіаквиток зі столиці у регіони не перевищує ціну найдорожчого квитка за місце у вагоні класу «люкс». Однак варто пам’ятати, що час перельоту менший, ніж тривалість подорожі потягом.

Читайте важные советы, которые пригодятся для вашего кошелька, в телеграм-канале Finance_ukr

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua