0 800 307 555
0 800 307 555

Податок на виведений капітал частково буде реалізований у Дія.City


Податок на виведений капітал частково буде реалізований у Дія.City

Механізм податку на виведений капітал частково буде реалізований у проєкті Дія.City.

Про це в інтерв’ю «Слово і діло» розповів міністр фінансів Сергій Марченко.

«У Дія.Сity в оподаткуванні ІТ-бізнесу буде реалізований податок на виведений капітал, в цій частині. Ми подивимося, наскільки цей податок є чітким, зрозумілим, наскільки його можна далі застосовувати на всю систему. Єдине, що я хочу сказати – я розумію втрати бюджету (від повноцінного впровадження податку на виведений капітал. – Ред.), тому на сьогоднішній момент мені складно робити якісь інші оцінки. Звичайно, може бути таке політичне рішення, але тут є певне застереження з боку МВФ, який категорично не сприймає податок на виведений капітал», – сказав Марченко.

Читайте також: 80% ІТ-спеціалістів проти Дія.City

За його словами, МВФ не буде проти такого часткового введення податку на виведений капітал, адже в Дія.City це стосуватиметься незначного сегменту.

«З огляду на те, як зараз платять податки IT-підприємці – вони всі на спрощеній системі оподаткування – ідея Дія.City полягає в тому, щоб всіх легалізувати, щоб вони платили високі заробітні плати, і при цьому не платили ПДФО, ЄСВ, а платили єдиний якийсь податок. І ці компанії, які зареєстровані в Дія.City, зможуть платити податок на виведений капітал. Це щось додане, не чинне. Чинне – це 5%, які платить кожен ІТ-шник, зареєстрований як ФОП», – додав міністр.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua