0 800 307 555
0 800 307 555

Близько 80% працівників банків наразі працюють дистанційно: як буде далі


Близько 80% працівників банків наразі працюють дистанційно: як буде далі

Зараз до 80% працівників банків працюють дистанційно, і після завершення пандемії частина з них продовжить працювати вдома.

Про це розповіли учасники круглого столу «Річниця карантину: які уроки винесли для себе банки та як підготувалися до майбутнього», проведеного «Фінансовим клубом».

«Ніколи вже персонал на 100% не повернеться на роботу в офіси. Настільки всі вже звикли. Зараз 80% співробітників працюють віддалено постійно, а 20% – в комбінованому режимі», – розповіла заступниця голови правління Укргазбанку Тамара Савощенко.

Інші банкіри кажуть про таку ж пропорцію. «У нас в головний офіс банку 20% співробітників приходять, а 80% працюють віддалено. Ця пропорція тримається стабільно – офіс порожній. Якщо офіс порожній, то це зайві витрати, і тоді виникає питання, а чи потрібен нам цей офіс», – каже заступник голови правління Банку Форвард Андрій Прусов.

В Укргазбанку вже почали пілотний проєкт переведення на дистанційну роботу на постійній основі. «Ми розробляємо пілотний проєкт, в якому робимо модель роботи операційного департаменту в віддаленому та комбінованому режимах на постійній основі, і 60% працівників операційного блоку не хотіли б повертатися в офіс. Це вимагає значних організаційних зусиль, – розповіла Тамара Савощенко. – Ми перейшли на нову модель KPI всередині операційного департаменту, на нову модель контролю. Перші півроку у 2020-му у нас було зниження ефективності, тому що зламалася модель комунікації, нова модель не була вибудована. Але зараз ми бачимо позитивні результати і плануємо, що у нас буде не менше 60% в постійному режимі працювати віддалено».

«Віддалена робота для молодих хлопців – це неможливість соціальної адаптації. Це неможливість прийняття культурних цінностей компанії. Це неможливість знаходження правильних і потрібних контактів. Жоден диджитал-канал не дозволить молодому спеціалісту увійти в курс справи, не дозволить йому ефективно зростати по кар’єрній драбині, – впевнений голова правління Банку Кредит Дніпро Сергій Панов. – По віддаленій роботі все залежить від бізнес-моделі компанії: що вона робить, як, і які в неї цінності. Але якщо ми хочемо розвиватися, ми маємо соціально комунікувати».

Андрій Прусов назвав ключову проблему, яка виникає через віддалений формат роботи. «Чи стали співробітники працювати ефективніше? Персонал розділився на дві категорії. Перша – це ті, хто може сам себе мотивувати і працювати віддалено без додаткового контролю. Друга – це ті, хто «загубився», кого треба посилено контролювати. Ми не знаємо, хто до якої групи належить, тому зробили жорсткішим менеджмент для усіх. І це викликало додаткове навантаження на керівників, які мають запроваджувати додаткові інструменти, щоб розуміти, що всі в тонусі знаходяться», – пояснив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua