0 800 307 555
0 800 307 555

ДФС за квартал вилучила контрафактного пального на 1,1 мільярда


ДФС за квартал вилучила контрафактного пального на 1,1 мільярда

З початку 2021 року Державна фіскальна служба України вилучила з незаконного обігу пального на суму 1,1 млрд грн, припинила діяльність 10 незаконних виробництв паливно-мастильних матеріалів і понад 240 незаконних АЗС.

Про такі показники роботи голова ДФС Вадим Мельник повідомив на засіданні Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

На своїй сторінці в Фейсбуці Мельник написав: «Відповідав на запитання про тіньовий ринок пального в Україні. Незважаючи на велику кількість запитань, головне не поставили, а саме, про результати роботи ДФС в цьому напрямку. Тому, з початку 2021 року – ключові показники: вилучили з незаконного обігу пального на суму 1,1 млрд грн в рамках кримінальних і адміністративних проваджень (в 2 рази більше показників 2020 року); припинили 10 незаконних виробництв паливно-мастильних матеріалів; припинили діяльність понад 240 незаконних АЗС».

Глава ДФС також зазначає, що «звик до замовних статей в ЗМІ, коли починаєш демонструвати результати – критикують».

Водночас він відзначає, що ДФС ретельно підбирає докази в справах, що стосуються боротьби з тіньовим сектором економіки. «Цікаво, що саме під час активної фази боротьби з тіньовим сектором економіки нам кажуть: «Швидше, швидше!». Може, це щоб постраждала якість, а винні потім легше отримали виправдувальний вирок в судах? Ні. Нам треба, щоб винні сиділи за ґратами, а не вкотре уникали покарання. Тому ми будемо збирати докази так, щоб всі сіли – а не так, щоб написати переможну статтю в ЗМІ або пост у Фейсбуці, а потім все, вибачте, провалити. Для мене важливий результат – злочинець повинен сидіти у в’язниці. Точка», – написав Мельник.

Як повідомлялося, в квітні в ДФС почав роботу Офіс ефективної взаємодії з бізнесом. Серед його завдань – активізація діалогу з легальним бізнесом для сприяння розвитку різних індустрій української економіки та її детінізації. Створення Офісу отримало схвальний відгук Американсько-української ділової ради.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua