0 800 307 555
0 800 307 555

Volkswagen інвестує $48 млн у відновлювальні джерела енергії


Volkswagen інвестує $48 млн у відновлювальні джерела енергії

Німецький автомобільний концерн Volkswagen планує інвестувати близько 40 млн євро ($48 млн) в європейські вітряні і сонячні проєкти до 2025 року в рамках прагнення стати вуглецево-нейтральним. Про це заявив глава однойменного бренду групи, передає Reuters.

В рамках цієї ініціативи Volkswagen об’єднається з провідною німецькою компанією RWE для створення в 2022 році сонячного парку, який буде забезпечувати електроенергією 50 000 домогосподарств.

Також раніше стало відомо, що Volkswagen вимагає понад 1 мільярда євро в якості компенсаціївід колишнього генерального директора Мартіна Вінтеркорна за «дизельгейт».

Читайте також: VW разом з Microsoft займатимуться прискоренням розробки технологій автоматизованого водіння

Вінтеркорн пішов у відставку через чотири дні після того, як 22 вересня 2015 року компанія VW AG визнала, що оснастила 11 млн її дизельних автомобілів програмним забезпеченням, яке вводить в оману при вимірюванні викидів вихлопних газів.

Звинувачення базується на тому факті, що 27 липня 2015 року, тобто майже за два місяці до того, як шахрайство виявили американські регулятори, Вінтеркорну доповіли про використання нелегального софта на 2,0-літрових дизельних моторах, але топменеджер не вжив «відповідальних заходів».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua