0 800 307 555
0 800 307 555

Куди звертатись, якщо виникають перепади напруги в електромережі


Куди звертатись, якщо виникають перепади напруги в електромережі

Стрибки напруги в електромережі можуть спричинити перебої у роботі техніки або навіть її поломку. Щоб не допустити аварійної ситуації, слід пам’ятати, до кого одразу звертатися, коли помітили різкі перепади напруги.

Про це повідомив директор YASNO в Києві Віктор Мельников, пише 100realty.ua.

У багатоповерхівках за стрибки напруги, які виникають у внутрішньо будинкових електромережах, відповідає організація, що обслуговує будинок (керуюча компанія, ОСББ, ЖЕК).

Якщо перепади напруги виникають в електромережах поза будинком, слід звертатися до свого оператора системи розподілу (ОСР).

У Києві це «ДТЕК Київські електромережі», «ДТЕК Київські регіональні електромережі», НЕК «Укренерго», АТ «Укрзалізниця».

У приватному секторі за якість напруги в електромережі на вході до будинку відповідає ОСР, а в межах будинку – сам власник.

Довідка Finance.ua:

  • Щоб у клієнтів не виникало незручностей, потрібно сплачувати рахунки за електроенергію до 20 числа, щоб не накопичувати заборгованість та не доводити справу до суду.
  • Якщо отримали повідомлення про борг, погасіть його. Але необхідно звертати увагу на період виникнення боргу: за електроенергію, спожиту до 31 грудня 2018 року, треба оплачувати оператору системи розподілу (ОСР), а після 1 січня 2019 року – енергопостачальнику YASNO (ТОВ «Київські енергетичні послуги»).
  • Якщо є питання щодо нарахувань, зробіть звіряння платежів. Для цього не треба записуватися до енергоофісу – звіряння можна здійснити дистанційно в Особистому кабінеті.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua