0 800 307 555
0 800 307 555

Facebook до кінця року може запустити власну цифрову валюту


Facebook до кінця року може запустити власну цифрову валюту

Соціальна мережа Facebook сподівається дати старт своїй цифровій валюті. Її відкладали багато років, але зараз топ-менеджери соцмережі планують її тестовий запуск до кінця 2021 року.

Анонсована у 2019 році з іменем Libra, ця валюта не отримала позитивного сприйняття публіки, тому її переіменували в Diem. Планується, що вона буде забезпечена американським доларом.

Початковий план Facebook із запуску власної валюти отримав сувору критику влади та спільнот у всьому світі. Вони були стурбовані, що така гігантська техномонополія, як Facebook, зможе конкурувати зі світовими валютами. У Facebook приблизно 2,8 млрд активних юзерів, тоді як населення всієї планети становить 7,98 млрд.

Читайте також: Facebook розробляє власні «розумні» годинники

Через погану реакцію суспільства компанії, які спершу підтримали валюту Facebook, почали відмовлятися від неї. Серед таких – PayPal та eBay.

Цього разу асоціація Diem Association, чия штаб-квартира знаходиться у Швейцарії, планує дуже обережний підхід. Спершу запустять тестовий режим з однією монетою, що прив’язана до американського долара. Обсяг транзакцій буде невеликим і націленим на індивідуальних споживачів.

Голова австралійського піар-відділу Facebook Антоніа Сандра каже, що Diem є окремою від Facebook організацією, і питання про валюту потрібно ставити їй.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в нагоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua