0 800 307 555
0 800 307 555

НКРЕКП оштрафувала компанію за розсилання платіжок з рекомендованими сумами платежу


НКРЕКП оштрафувала компанію за розсилання платіжок з рекомендованими сумами платежу

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) оштрафувала ТОВ “Запоріжжяелектропостачання” на 85 тис. грн за розсилання платіжок з рекомендованими сумами платежу.

Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 21 квітня.

Читайте також: З початку року Україна скоротила експорт електроенергії в 4 рази – Міненерго

За результатами перевірки НКРЕКП встановила, що ТОВ “Запоріжжяелектропостачання” порушило вимоги нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та ліцензійні умови з постачання електричної енергії споживачу.

До НКРЕКП надійшло електронне звернення та звернення, надіслане листом Урядового контактного центру від споживача стосовно виставлення у рахунку побутовому споживачу графи із зазначенням “рекомендований платіж”.

Зазначається, що, згідно з частинами 8 та 10 статті 56 Закону України «Про ринок електричної енергії», до укладання договору постачання електричної енергії споживачу електропостачальник має надати споживачу інформацію про істотні умови договору та про наявний вибір порядку та форм виставлення рахунка і здійснення розрахунків; договір не може містити положення, що накладають додаткові фінансові зобов’язання на споживача.

Комісія прийняла рішення про накладення на зазначену компанію штрафу у розмірі 85 тис. грн.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua