0 800 307 555
0 800 307 555

Держподаткова в березні провела 186 перевірок АЗС і виписала штрафів на 83 млн грн


Держподаткова в березні провела 186 перевірок АЗС і виписала штрафів на 83 млн грн

Державна податкова служба провела в 186 фактичних перевірок автозаправних станцій, за підсумками яких виписала штрафів на 83,4 млн грн.

«У березні цього року проведено 186 фактичних перевірок АЗС, за підсумками яких застосовано 83,4 млн грн штрафних (фінансових) санкцій. Також ініційовано вилучення з незаконного обороту 237,3 тис. літрів пального на загальну суму 5,4 млн грн», — повідомляється на сайті відомства.

За підсумками перевірок податкова зупинила роботу 10 АЗС і вилучила 40 од. обладнання на 4,8 млн грн.

Як вказало відомство, серед основних порушень: торгівля неврахованими підакцизними товарами, розрахунки без застосування реєстраторів розрахункових операцій, продаж підакцизних товарів без ліцензій. Також податкова вказує на такі порушення щодо зберігання пального, як відсутність реєстрації в Єдиному державному реєстрі витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників і зберігання пального в місці, на яке не отримало ліцензію на право зберігання пального для потреб власного споживання або промислової переробки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua