0 800 307 555
0 800 307 555

Мінрегіон розробив проекти порядків визначення вартості будівництва


Мінрегіон розробив проекти порядків визначення вартості будівництва

Міністерство розвитку громад і територій України проводить в електронному режимі консультації з громадськістю щодо проектів наказів про затвердження порядку визначення вартості будівництва, а також проектних робіт та експертизи проектної документації.

Згідно з оголошенням міністерства про консультації від 9 квітня, накази будуть спрямовані на приведення кошторисної нормативної бази щодо ціноутворення в будівництві у відповідність до чинного законодавства, згідно з яким формування, затвердження Кабміном і перевірку дотримання кошторисних норм при розрахунку вартості об’єктів із залученням бюджетних коштів, державних і комунальних підприємств і за кредити, видані під держгарантії, здійснює Мінрегіон.

Зазначається, що затвердження порядків дозволить спростити процедури визначення вартості об’єктів будівництва та процедури розрахунків з підрядниками, а також скоротить час на розробку проектної документації, проведення її експертизи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua