Google посилює вимоги до безпеки Android-додатків — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Google посилює вимоги до безпеки Android-додатків

Технології&Авто
362
Компанія переконана, що розробники зобов’язані вести чесну гру і не влаштовувати стеження за конкурентами і самими користувачами. Як запевняють представники Google, найближчим часом Android отримає функцію блокування запитів від додатків, які хочуть з’ясувати, що встановлено на смартфоні.
Подібне обмеження набере чинності вже 5 травня цього року. Незалежно від того, як багато додатків встановлено на пристрої користувача, Google вважає цю інформацію конфіденційною. Вона відображає реальні вподобання конкретної людини і може використовуватися як в рекламних, так і в шпигунських цілях.
У планах розробників «зеленого робота» обмежити доступ до QUERY_ALL_PACKAGES, за допомогою якого здійснюється пошук всіх встановлених додатків на пристрої. Таку можливість залишать лише для кількох категорій програм на зразок додатків пошуку пристроїв, файлових менеджерів і веб-браузерів. Також Google не відкидає, що може надавати тимчасовий доступ до QUERY_ALL_PACKAGES для фінансових або банківських додатків, які таким чином зможуть перевірити, чи є на пристрої шкідливі програми.
Важливо, що нові правила діють тільки для додатків, створених під Android 11+ з використанням API 30+.
За матеріалами:
4PDA
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас