Названо приблизну суму збитків від майже тижневого блокування Суецького каналу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Названо приблизну суму збитків від майже тижневого блокування Суецького каналу

Світ
644
Керівництво Суецького каналу вважає, що загальний збиток від майже тижневого блокування каналу може сягнути понад одного мільярда доларів. Однак це лише попередні обчислення.
Про це передає Reuters.
Адміністрація планує підрахувати кошти, які витратили з 23 березня на роботу буксирів та днопоглиблювальних кораблів. Глава адміністрації каналу Усама заявив, що це право країни — отримати відшкодування. Однак він не уточнив, хто саме має виплатити компенсацію.
Наразі судно Ever Given залишатиметься в районі Великого Гіркого озера в Суецькому каналі на час розслідування причин інциденту. Керівництво каналу каже, що немає чітких термінів проведення розслідування. Ймовірно, воно триватиме тиждень.
Дайвери вже перевірили стан корпусу судна, а слідчі допитали екіпаж Ever Given.
Адміністрація каналу повідомила, що рух кораблів повернувся до звичного режиму. Очікується, що через блокування Суецького каналу торговельні компанії вимагатимуть виплатити їм компенсації через простій. Компанія Evergreen, яка обслуговує Ever Given, заявляє, що до неї поки не зверталися з вимогами про компенсації.
Нагадаємо, надвеликий контейнеровоз Ever Given зранку 23 березня застряг боком у каналі на північ від порту Суец. 400-метрове судно прямувало з Китаю до Роттердаму в Нідерландах.
За матеріалами:
hromadske.tv
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас