Японська компанія купує розробника програмного забезпечення GlobalLogic — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Японська компанія купує розробника програмного забезпечення GlobalLogic

Фондовий ринок
1029
Японський конгломерат Hitachi має намір придбати американського розробника програмного забезпечення GlobalLogic за $9,6 млрд, повідомляє Nikkei.
Очікується, що угода стане найбільшим придбанням японської компанії з виробництва електрообладнання. Плановане поглинання GlobalLogic пов’язано з планами японської компанії щодо швидкої модернізації бізнесу на користь фокусу на IT-секторі і відмови від непрофільних операцій.
Компанія також працює над розробкою системи, яка використовує аналіз даних для поліпшення управління виробничими майданчиками.
Hitachi планує викупити всі акції у існуючих акціонерів і передати компанію під егіду Hitachi Global Digital Holdings, яка курирує її IТ-бізнес в США. Японська компанія збирається закрити операцію в липні цього року.
Відзначається, що GlobalLogic обслуговує 400 американських компаній, включаючи складу телекомунікаційної групи Sprint, а також міжнародних гравців, таких як автовиробник Volvo. У Hitachi сподіваються, що це придбання допоможе їм розширити продажу власних систем цим компаніям.
Новина викликала бурхливу реакцію серед інвесторів — ціна акцій Hitachi в Токіо впала більш ніж на 7%.
GlobalLogic в Україні входить до п’ятірки найбільших IT-компаній країни. Компанія представлена у Києві, Харкові, Львові і Миколаєві і співпрацює із більш ніж 5000 спеціалістами. Понад 90% розробок GlobalLogic в Україні — це комплексні R&D-проєкти.
За матеріалами:
НВ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас