Ощадбанк видав мікрокредитів на мільярд гривень — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ощадбанк видав мікрокредитів на мільярд гривень

Кредит&Депозит
175
Понад 2500 клієнтів зі сфери мікробізнесу скористалися кредитними продуктами Ощадбанку на загальну суму 1 млрд грн. За кризовий 2020 рік цей обсяг зріс на 484,3 млн грн.
Про це повідомляє пресслужба банку.
Переважна більшість клієнтів у цьому портфелі – це ФОПи.
«По цій категорії позичальників економічна криза, пов’язана з пандемією, вдарила найболючіше», – зазначили в банку.
Мікрокредитування в Ощадбанку відбувається за декількома напрямами:
  • підприємці можуть скористатися заставними та беззаставними кредитами, рішення по яким приймаються протягом 72 годин, кредитами за партнерськими програмами із унікальними пропозиціями по ціні і відсотковим ставкам;
  • також пропонуються державні програми: «Доступні кредити 5-7-9%» та кредитування з державними гарантіями (до 100 млн грн – по кредитам із забезпеченням, до 3 млн грн – по кредитам без забезпечення).
«Наші клієнти зі сфери мікробізнесу працюють у різних сферах. Вони займаються торгівлею продуктами харчування, виробляють товари на невеликих підприємствах, задіяні в агробізнесі і переробці, сфері послуг тощо. У поточних умовах їм часто не вистачає фінансового ресурсу, щоб пережити складні часи. Ощадбанк спільно із державою, муніципалітетами та партнерами надає їм цей ресурс і обсяги такого співробітництва ми плануємо тільки збільшувати», – коментує Ольга Байцар, член правління Ощадбанку, відповідальна за мікро-, малий та середній бізнес.
До речі, портал Finance.ua проаналізував кредитні пропозиції більшості українських банків. Найкращі ми відібрали в спеціальному сервісі.

Порівняти і підібрати кредит можна тут

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас