По Дніпру запустять туристичні маршрути «Київ-Канів» і «Київ-Чорнобиль» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

По Дніпру запустять туристичні маршрути «Київ-Канів» і «Київ-Чорнобиль»

Казна та Політика
583
Міністерство інфраструктури розглядає можливість запуску туристичних маршрутів по Дніпру за маршрутами «Київ — Канів» і «Київ — Чорнобиль».
Про це йдеться в повідомленні Мінінфраструктури з посиланням на міністра інфраструктури Владислава Криклія, передають Українські Новини.
«Старт реформи внутрішніх водних шляхів залишається одним з основних пріоритетів роботи Мінінфраструктури на цей рік. Відновлення внутрішніх водних шляхів — це не тільки про збільшення вантажопотоку на річці, а й про розвиток пасажирських річкових перевезень. Ми маємо прекрасні туристичні маршрути, наприклад, Канів і Чорнобиль, де такий вид повідомлення буде мати попит і буде найоптимальнішим. І ми повинні це розвивати», — заявив Криклій.
Згідно з повідомленням, відомство продовжує роботу над розробкою та прийняттям підзаконних актів, які необхідні для незалежного функціонування внутрішніх водних шляхів після вступу в силу закону «Про внутрішній водний транспорт».
Також на сьогодні розробляється стратегія розвитку внутрішнього водного транспорту, в плані заходів якої будуть передбачені заходи щодо розвитку пасажирських перевезень.
Як повідомляли Українськi Новини, Державна служба морського та річкового транспорту відкрила річкову навігацію по Дніпру з 10 березня.
У лютому 2020 року Україна і Білорусь почали роботу над відновленням судноплавства по річках Прип’ять і Дніпро.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас