Moneyveo — лідер галузі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Moneyveo — лідер галузі

Особисті фінанси
13
Друзі, Moneyveo присвоїли статус «Лідер галузі 2020». Ми отримали його за успішність та стабільність роботи у 2020 році від Національного бізнес-рейтингу.
Для довідки:
Національний бізнес-рейтинг — представництво міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів в Україні. НБР об’єднує оргкомітети в країнах Європи та Азії і проводить рейтингові програми, що визначають кращі компанії у різних галузях економіки.
Сергій Сінченко«Зміцнити лідерство на ринку в умовах турбулентного 2020 року — однозначно дуже цінно для нас. Незважаючи на виклики і складнощі, з’явилися й нові можливості. Наприклад, для Moneyveo 2020 рік став роком проривних рішень. Під час карантину ми оптимізували всі бізнес-процеси в компанії. Крім цього, розробили нові продукти, наприклад, мобільний додаток Veomini. Знову підтвердили високий рівень захисту даних, отримавши сертифікат PCI DSS Service Provider Level 1. Але головне досягнення 2020 року — успішний запуск сервісу онлайн-кредитування у В’єтнамі. Далі — тільки найвищі нагороди і нові досягнення», — коментує операційний директор Moneyveo Сергій Сінченко.
Методологія рейтингової оцінки НБР базується на чітких принципах незалежності та прозорості. Голова оргкомітету Національного бізнес-рейтингу Інна Литвинова прокоментувала нашу перемогу:
«Підприємства групуються за КВЕД, розмірами і географією діяльності. Таким чином, всі компанії опиняються в рівних умовах, а зіставлення результатів роботи виявляє реальних лідерів. Саме на основі досягнень фінтех-компанії Moneyveo присвоєно статус «Лідер галузі 2020». Це свідчення високої ефективності управління ресурсами, надійності і професіоналізму».
Друзі, нам приємно бути першими та зберігати лідерство серед компаній небанківського онлайн-кредитування в Україні, і особливо — у кризовий час. А оцінка таких програм як НБР — вдвічі приємніша. Це мотивує нас домагатися ще більшого успіху, вводити нові продукти і завжди бути на багато кроків попереду конкурентів.
Дякую за чергове визнання нашої команди кращими. Ми не підведемо!
За матеріалами: Moneyveo
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас