Panasonic і McAfee вирішили захистити автомобілі від хакерів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Panasonic і McAfee вирішили захистити автомобілі від хакерів

Фондовий ринок
228
Японська корпорація Panasonic і американський розробник антивірусного програмного забезпечення McAfee приступили до створення спільного Центру управління безпекою транспортних засобів.
Як передає HiTech.Expert, це дозволить захистити сучасні автомобілі від кібератак і посилити кібербезпеку світової автомобільної промисловості загалом.
У виданні зазначають, що світовий автопром вже зараз замислюється про механізми моніторингу та захисту транспортних засобів через масове поширення транспортних засобів, що підключаються до інтернету і автопілотованих та їх особливою вразливістю для хакерів.
Так, в лютому 2021 року понад 20 великих компаній, в тому числі Panasonic і Toyota Motor, створили організацію для боротьби з кібератаками.
Центр управління безпекою транспортних засобів може стати одним з рішень, що дозволяють надавати послуги з моніторингу безпеки підключених автомобілів по всьому світу.
Panasonic використовує подібні рішення з 2016 року – для захисту від атак на електронні системи і мережі, що керують обладнанням і виробничими процесами на своїх підприємствах.
Для автомобілів було розроблено модифіковану версію – спеціальний модуль, вмонтований в транспортний засіб, він виявляє факт кібератаки, його тип і інтенсивність і передає дані в Центр управління безпекою. Після чого там проаналізують дані про спробу взяти автомобіль під віддалений контроль і оперативно проінформують автовиробника.
У свою чергу, автовиробники зможуть використовувати цю інформацію для оперативної допомоги власнику автомобіля – наприклад, відключення бортових систем або для випуску оновлень безпеки програмного забезпечення.
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас