Альфа-Банк став партнером Європейського тижня цифрової грамотності в Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Альфа-Банк став партнером Європейського тижня цифрової грамотності в Україні

Особисті фінанси
7
За запрошенням Міністерства цифрової трансформації Альфа-Банк Україна долучився до Європейського тижня цифрової грамотності від європейської асоціації All Digital – щорічної кампанії, яка у співпраці з партнерами на місцевому, національному та європейському рівнях прагне надати людям інструменти для розвитку й удосконалення цифрових навичок.
В рамках ініціативи, що стартувала 22 березня й триватиме тиждень, за участю держави, бізнесу та громадян заплановано проведення масштабної комунікаційної та освітньої кампанії з цифрової грамотності.
Мета кампанії – надихнути та навчити людей цифрових навичок. Адже, згідно з даними, 42% громадян Європейського союзу не мають базових цифрових навичок, а в Україні цей відсоток ще вищий – 53% (за даними 2019 року). Від цифрової грамотності населення залежить не лише комфортне користування усіма перевагами цифрових сервісів, а й конкурентоспроможність кожного громадянина, його вміння критично мислити, відповідально ставитися до використання персональних даних та опиратися діям шахраїв.
З повною програмою заходів в рамках All Digital Week 2021 ви можете ознайомитися на сайті «Дія. Цифрова освіта» за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/all-digital-week. А також відслідковувати у соцмережах за хештегами #AllDigitalWeek2021 та #AllDigitalWeekUkraine.
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас