Антиофіс Альфа-Банку відзначений дизайнерською премією — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Антиофіс Альфа-Банку відзначений дизайнерською премією

Особисті фінанси
14
Наприкінці минулого року в Альфа-Банку Україна з’явився Антиофіс – простір на кшталт великої квартири з загальними місцями штурмів і затишними куточками на дистанції від колег. Результатом успішної реалізації оригінальної ідеї стало призове місце від міжнародної дизайнерської премії Interium 2021 у номінації «Інтер’єр громадського простору, офіси».
З грудня 2020 року майже дві сотні співробітників центрального офісу Альфа-Банку Україна працюють на 1100 квадратних метрів унікального Антиофіса. Увесь його простір поділено на тринадцять абсолютно оригінальних зон, а одним з головних принципів є вільне розміщення. Кожен день можна вибирати: працювати в зеленому саду або біля каміна, сховатися від усіх в одному із затишних місць спальні або зайняти більш звичний робочий стіл.
В Антиофісі втілилися інтер’єрні рішення, абсолютно не властиві стандартному офісу, а тим більше банківському. Робота над проєктом тривала лише 3 місяці, а для його реалізації були залучені кращі локальні виробники меблів і декору. Втілити ідею в життя допомогла дизайнерська студія ARCHproduction.
За матеріалами:
Альфа-Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас