Apple запатентувала розумний годинник з гнучким дисплеєм на ремінці — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Apple запатентувала розумний годинник з гнучким дисплеєм на ремінці

Технології&Авто
339
Компанія Apple запатентувала унікальний дизайн Apple Watch з ремінцем у вигляді гнучкого дисплея.
Про це пише MacRumors.
Відповідний патент виявили в базі Управління з патентів і товарних знаків США (USPTO).
Патент отримав назву «Дисплейні модулі та системні додатки» (Display Module and System Applications). У документі описується пристрій з гнучким дисплеєм, який охоплює всю площу ремінця і циферблата. Стверджується, що гнучкий дисплей досить м’який, щоб замінити звичайний ремінець і залишатися досить комфортним для руки користувача.
Зображення: MacRumors
У документі також передбачено, що область відображення годинника не обмежена суворо циферблатом. Один з варіантів виконання передбачає відображення додаткової інформації на ремінці. Проте також передбачається класичного формату наручний годинник зі змінним дизайном ремінця. За його допомогою користувачі зможуть створювати унікальні образи для своїх пристроїв.
Компанія зазначає, що OLED-дисплеї можуть залишатися вразливими до впливу вологи та повітря без скляної кришки, але, на їхню думку, деякі технології можуть зробити дисплеї придатними для нового дизайну.
У Apple поки що немає досвіду з випуску та обслуговування пристроїв з гнучкими дисплеями, але, за чутками, компанія працює над смартфоном з гнучким дисплеєм. Аналітик Мін-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) стверджує, що компанія випустить перший подібний пристрій в 2023 році. Імовірно, в розгорнутому вигляді смартфон буде порівнянний з розміром iPad Mini.
За матеріалами:
3dnews.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас