День фінансів: економічний паспорт українця, нова модель розмитнення авто — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів: економічний паспорт українця, нова модель розмитнення авто

679
Понеділок, 22 березня. Поки в Кабміні розробляють алгоритм компенсації підприємцям, Зеленський готується представити механізм «економічного паспорта» для українських дітей.
Карантинні виплати підприємцям. Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, Кабмін планує відновити компенсації підприємцям, постраждалим через запровадження владою жорсткого карантину. За його словами, буде розроблений алгоритм відшкодування втрат людям, які були змушені припинити свою діяльність через локдаун. Виплати зможуть отримати у регіонах червоної зони.
Робота транспорту в червоних зонах. Сьогодні Кабмін погодив зміни щодо порядку застосування транспортних обмежень для «червоних зон». Регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки в кожній області самостійно ухвалюватимуть рішення щодо карантинних обмежень на автотранспорті.
Додамо, що в Україні стартував другий етап вакцинації від коронавірусу. На цьому етапі почнеться вакцинація людей з дуже високим ризиком інфікування — сімейних лікарів. З прибуттям нових вакцин також розпочнеться вакцинація працівників соціальної сфери, громадського здоров’я та людей, старших за 80 років.
Економічний паспорт українця. Президент Володимир Зеленський заявив, що влада незабаром представить механізм для втілення в життя «економічного паспорта українця». За його словами, завдяки цьому паспорту всі діти, народжені в Україні, до моменту настання 18 років зможуть отримати кошти від використання і видобутку надр України. Гроші будуть накопичуватися на їхньому персональному депозитному рахунку в банку.
Зеленський сьогодні також підписав закон про створення Бюро економічної безпеки. Це буде єдиний орган державної влади, відповідальний за боротьбу з економічними злочинами. Бюро аналізуватиме бенефіціарів фінансових операцій і визначатиме, чи є порушення закону в обігу коштів тих чи інших бізнес- або державних структур.
Нова модель розмитнення авто. В офісі президента повідомили, що з’явиться можливість розмитнити автомобіль через портал державних послуг «Дія». Очікується, що протягом наступних п’яти років після впровадження нової моделі вартість розмитнення легкових автомобілів буде знижена на 30%. До речі, ПриватБанк запустив програму доступного автокредитування нових автомобілів будь-яких марок.
TruCAM на 60 нових ділянках. Від сьогоднішнього дня патрульні з приладом TruCAM працюватимуть ще на 60 нових ділянках. Всього на дорогах України буде працювати 117 приладів TruCAM, а вимірювання будуть проводитися на 309 ділянках. Про використання приладів вимірювання швидкості водіїв повідомлятимуть дорожні знаки, що попереджають про фото- та відеофіксацію порушень.
55 тисяч вкладників і 150 млн гривень збитку. Поліцейські викрили шахрайську фінансову піраміду. Організатори створили вебсайт, де пропонували вкладникам отримувати пасивний дохід від інвестування в бізнес, пов’язаний з продажем електротехніки і роботою таксі. У шахрайську фінансову піраміду вклали гроші понад 55 тисяч громадян. За попередніми даними, сума збитку становить понад 150 мільйонів гривень.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас