Neobank для бізнесу запускає перший в Україні Customer Board, у якому користувачі впливатимуть на розробку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Neobank для бізнесу запускає перший в Україні Customer Board, у якому користувачі впливатимуть на розробку

Особисті фінанси
90
Concord Fintech Solutions спільно з фінтех-компанією NEO.PRO анонсували запуск бета-версії цифрового банку – Neobank для бізнесу.
Першими відкрити рахунок і протестувати новий продукт зможуть підприємці, які подадуть заявки та будуть прийняті до Сustomer Board – ради клієнтів Neobank. Подати заявку на участь у Customer Board підприємці можуть, заповнивши просту анкету за посиланням: business.neobank.one.
«Neobank – флагманський проєкт нашої фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions. Це якісно новий для України продукт, у зв’язку з цим ми хочемо, щоб на момент релізу він був максимально наближений до ідеалу. Саме тому ми вирішили залучати до процесу створення безпосередніх користувачів. Не тільки вивчати customer experience, але й давати клієнтам реальну можливість впливати на те, яким буде продукт», – зазначила у своєму Telegram-каналі засновниця екосистеми Олена Сосєдка.
До 12 квітня команда Neobank для бізнесу буде приймати заявки на участь у Сustomer Board. Головна вимога для претендентів – бути зареєстрованим підприємцем. При цьому склад Customer Board буде формуватися так, щоб забезпечити представленість інтересів максимально широкого кола підприємців як за профілем діяльності, так і географічно.
До 12 травня учасникам потрібно буде віддалено відкрити бізнес-рахунок через додаток або десктоп-версію Neobank для бізнесу та почати користуватися продуктом. Вносити свої пропозиції та зауваження можна буде в закритій групі на Facebook.
Для всіх учасників ради клієнтів, які відкриють рахунок до 12 травня, на постійній основі буде діяти спеціальний тариф без абонплати, а ще на них чекає золота реферальна програма, подарунки від Neobank за активність і раціональні пропозиції, персональні запрошення на закриті заходи банку, нетворкінг з командами розробника Neobank і партнерами, які допомагали у створенні проєкту: креативним агентством Banda, компанією Alty та іншими компаніями – лідерами ринку.
«Наше завдання в тому, щоб до Сustomer Board підключилися активні підприємці, які готові ділитися своїм досвідом і хочуть впливати на функціональність і зручність банку, у якому обслуговують свої бізнес-рахунки. Ми відкриті до будь-якого конструктивного фідбеку: критики, пропозицій, побажань – усе вітається. Цінні ідеї візьмемо в опрацювання та реалізуємо. У майбутньому також будемо радитися з учасниками ради клієнтів під час запуску нових продуктів та інтеграції з сервісами для бізнесу», – розповіла СЕО фінтех-компанії NEO.PRO Маргарита Побілець.
Запуск бета-версії Neobank для бізнесу заплановано на 12 квітня, рада клієнтів почне працювати, щойно вона буде остаточно сформована. Повномасштабний запуск першого в Україні цифрового банку для компаній і ФОП заплановано на літо 2021 року.
Партнером Neobank для бізнесу виступає міжнародна глобальна компанія платіжних технологій Visa, яка підтримує інноваційні рішення у сфері фінтех.
Нагадаємо, Neobank для бізнесу – це цифровий банк для компаній і ФОП, який пропонує максимально дистанційне обслуговування. Працює на ліцензії ConcordBank. Розробляється на базі фінтех-екосистеми Concord Fintech Solutions у партнерстві з фінтех-компанією NEO.PRO, креативним агентством Banda та компанією Alty. Також у банку є продукт для фізичних осіб – Neobank для всіх.
АТ «АКБ «Конкорд» в Державному реєстрі банків №308. Ліцензія НБУ №230 від 07.11.2011 р. Усі види банківських послуг.
Neobank для бізнесу запускає перший в Україні Customer Board, у якому користувачі впливатимуть на розробку
За матеріалами:
Конкорд
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас