Суд наклав арешт на майно та 100% акцій «Мотор Січ» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Суд наклав арешт на майно та 100% акцій «Мотор Січ»

Казна та Політика
397
За матеріалами СБУ Шевченківський районний суд м. Києва ухвалив рішення про накладання арешту на цілісний майновий комплекс та 100% акцій АТ «Мотор Січ».
Про це повідомляється на сайті СБУ.
За результатами судового розгляду майно передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів з обов’язковим визначенням управлінської компанії, що має державну форму власності.
У СБУ нагадали, що наразі Головне слідче управління здійснює досудові розслідування щодо «Мотор Січі» за двома напрямами.
«Перший — за ознаками злочинів, передбачених статтями 14, 15, 111 та 113 Кримінального кодексу України (щодо диверсійної та підривної діяльності на користь РФ).
Другий — за ознаками злочинів, передбачених статтями 209, 212, 233 та 364 Кримінального кодексу України. В ньому досліджуються можливі порушення законодавства під час первинної приватизації і подальшої незаконної концентрації акцій", — йдеться у повідомленні.
Голова СБУ Іван Баканов зазначив, що мова йде не лише про долю одного підприємства, а про те, наскільки держава здатна захистити власні інтереси. «Адже збереження української „Мотор Січі“ — питання національної безпеки», — резюмував він.
АТ «Мотор Січ» продовжить свою роботу згідно із вимог чинного законодавства, із збереженням робочих місць та виконанням зобов‘язань в рамках виробничих замовлень, — йдеться у прес-релізі.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас