Стартапери за допомогою криптоактивів залучили в Україну $171 мільйон інвестицій — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Стартапери за допомогою криптоактивів залучили в Україну $171 мільйон інвестицій

Фондовий ринок
520
Ініціативи зі збору коштів за допомогою криптоактивів допомогли молодим українським компаніям залучити в Україну 171 мільйон доларів інвестицій.
Про це під час презентації дослідження криптостартапів розповіла почесний член (ex-CEO) громадської спілки «Українська асоціація венчурного та приватного капіталу» Ольга Афанасьєва.
«Компаніями, які працюють в різних технічних секторах, в державу було залучено 171 мільйон доларів. Це не тільки значний прогрес, а й свідчення про те, що українці навчились користуватись різними інструментами, щоб зберегти власні кошти або примножити їх», — сказала Афанасьєва.
За її словами, найбільше коштів за допомогою ICO було залучено стартапами Neuromation (близько 50 млн дол.), Rentberry (30 млн дол.) та Remme (20 млн дол.).
«Українські компанії залучають кошти з-за кордону, і це є позитивною тенденцією. Такі криптопроєкти можуть дати вагомий поштовх економіці країни, а роль українських криптоспівтовариств полягає у зверненні уваги приватних інвесторів та державних установ на необхідність сприяти діловому клімату, в якому працюють ці проєкти», — підсумувала експерт.
За матеріалами:
Укрінформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас