Кличко пояснив ситуацію з Подільсько-Воскресенським мостом (відео) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кличко пояснив ситуацію з Подільсько-Воскресенським мостом (відео)

Казна та Політика
634
Віталій Кличко повідомив, що, незважаючи на складну ситуацію, роботи на Подільсько-Воскресенському мосту тривають, та опублікував відеозапис будівництва мостового переходу, який з’єднає Поділ, Воскресенський масив і житловий масив Троєщина.
Про це йдеться на сайті Кличка.
«Я вчора був на об’єкті – проводив там робочу нараду. На Подільсько-Воскресенському мостовому переході, попри складну епідеміологічну ситуацію, будівництво продовжується. Виконано вже великий обсяг робіт. Ми вийшли на фінальну стадію. Наприкінці весни буде готовий заїзд на міст з Верхнього Валу», — сказав мер.
Триває також монтаж бар’єрних огорож на об’єкті, будівництво тунелів метрополітену та дорожнє покриття на території Русанівських садів. Арочний міст через річку Дніпро вже встановили в проектне положення.
«Роботи тривають і на Лівому березі, де облаштовують насип. Вони були затягнуті через блокування мешканцями Русанівських садів. Зараз ми пішли іншим шляхом — пісок доставляємо баржами, потім — тимчасовими понтонами до місця будівництва», — сказав Віталій Кличко.
Нині, з його слів, відселення мешканців Русанівських садів майже завершено.

Довідка Finance.ua:

  • Кличко відмовився передати Подільсько-Воскресенський міст «Укравтодору». Своє рішення він виправдав тим, що «Укравтодор» повинен добудувати Дарницький міст, який знаходиться на балансі «Укрзалізниці». Нібито ще один проєкт уповільнить реалізацію попереднього. При цьому мер визнав, що будівництво Подільсько-Воскресенського моста, яким нині займається влада міста, все ж затягується.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас