Кличко відмовився передати Подільсько-Воскресенський міст «Укравтодору» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кличко відмовився передати Подільсько-Воскресенський міст «Укравтодору»

Казна та Політика
684
Київська влада відмовилася передавати Подільсько-Воскресенський міст «Укравтодору». Державне агентство автомобільних доріг пропонувало добудувати цей міст замість міської влади. Пропозицію робили заради прискорення будівництва, але мер Києва Віталій Кличко не вірить у такий результат.
Про це заявив сам Кличко, передає сайт Сьогодні.
Своє рішення він виправдав тим, що «Укравтодор» повинен добудувати Дарницький міст, який знаходиться на балансі «Укрзалізниці». Нібито ще один проєкт уповільнить реалізацію попереднього.
При цьому мер визнав, що будівництво Подільсько-Воскресенського моста, яким нині займається влада міста, все ж затягується.
«Терміни робіт дещо зсунулися через пандемію, що спричинила і економічну кризу, і проблеми з логістикою. Також внесли, так би мовити, корективи і протести мешканців Русанівських садів. „Укравтодору“ як державній структурі варто не займатися маніпуляціями й публічними заявами, а взяти й нарешті добудувати та ввести в експлуатацію хоча б Дарницький міст», — написав столичний мер.
Він нагадує, що з 2004 року Дарницький міст стоїть недобудованим і не введеним в експлуатацію. Водночас по ньому їздять авто та ходять тисячі людей щодня. З його слів, місто, згідно з законом, не має права проводити там роботи, оскільки міст перебуває на балансі «Укрзалізниці».
«Відомство вже кілька років, попри всі звернення столичної влади, не передає міст на баланс Києва. Тому, значить, його повинна добудувати держава», — додав Кличко.
Нагадаємо, в «Укравтодорі» офіційно зверталися до міськадміністрації Києва щодо Подільсько-Воскресенського моста. Держагентство заявляло, що вже готове взяти на баланс весь ансамбль, включаючи з’їзди та розв’язки, а також провести коригування проєкту, експертизу і почати роботи.
За матеріалами:
Сьогодні
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас