Українцям безкоштовно встановлять 122 тис. розумних електролічильників — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Українцям безкоштовно встановлять 122 тис. розумних електролічильників

Особисті фінанси
10215
У 2021 році оператори систем розподілу ДТЕК Мережі встановлять 122 тис. розумних лічильників в оселях клієнтів. Загальна кількість розумних приладів обліку до кінця року складе 820 тисяч.
Про це повідомила пресслужба ДТЕК.
Навіщо це? Розумні лічильники допомагають енергокомпаніям будувати сучасну інфраструктуру, а клієнтам — планувати та управляти своїм споживанням та витратами.
Переваги розумних лічильників:
  • такі прилади обліку автоматично передають покази про спожиту електроенергію, що економить час клієнта — йому не потрібно додатково повідомляти компанії ці дані через онлайн-сервіси або кол-центр;
  • крім того, в нових лічильниках передбачена функція денного та нічного використання електроенергії, що може значно скоротити витрати на електрику при активному використанні нічного тарифу.
У компанії повідомили, що з урахуванням встановлення нових лічильників у 2021 році в системі smart-обліку електроенергії буде вже 820 тисяч клієнтів.
Де їх встановлять і скільки це коштує? Найбільше нових лічильників буде встановлено ДТЕК Дніпровські електромережі – 67 тисяч та в місті Київ компанією ДТЕК Київські електромережі – 51 тисячу.
ДТЕК Мережі встановлюють розумні лічильники в рамках своїх інвестиційних програм в житлових будинках з морально застарілими приладами обліку та низькою точністю обліку. Встановлення такого лічильника не передбачає додаткових витрат з боку клієнта.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас