Ідея Банк увійшов до другого ренкінгу 20 digital-банків України за версією журналу banker.ua — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ідея Банк увійшов до другого ренкінгу 20 digital-банків України за версією журналу banker.ua

Особисті фінанси
79
Ідея Банк вдруге увійшов у ренкінг 20 digital-банків України, складений журналом banker.ua (№2, березень 2021).
За більшістю показників банк утримав позиції в порівнянні з попереднім ренкінгом, опублікованим в жовтні 2020.
Видання зазначає, що продовжує стежити за темпами діджиталізації банківського сектору, що на сьогодні є одним з ключових показників якості та розвитку фінансових послуг. Digital-рейтинг відображає як ступінь активності банків в мережі Інтернет, так і рівень освоєння сучасних технологічних інструментів.
Відповідно до обраної виданням методики, рейтинг складається з 4 основних розділів, за якими можна визначити популярність банку як бренду в мережі інтернет, рівень відвідуваності сайту, кількість фоловерів в соцмережах і завантажень мобільних додатків банків.
Дані за кожним параметром взяті з офіційних джерел у відкритому доступі. Крім того, державні та комерційні банки представлені окремо.
Ідея Банк увійшов до списків комерційних банків.
Кожен банк займає свою позицію в рейтингу, виходячи із загальних показників: чим вони більші, тим вище місце банку в таблиці.
Банки за кількістю підписників у соціальних мережах – Ідея Банк зайняв 8-у позицію
Як зазначає редакція, діджиталізація банків України безпосередньо пов’язана з кількістю підписників на їхніх офіційних сторінках у популярних соціальних мережах. Враховувалася кількість підписників у Facebook, Instagram і Telegram на 21 лютого 2020 року. Чим більша сумарна кількість підписників, тим вища позиція банку в рейтингу.
Банки за кількістю запитів бренду – Ідея Банк зайняв 10-ту позицію
Як зазначає редакція, у вибірці враховувалися запити українською, російською та англійською мовами по Україні з 1 січня до 31 грудня 2020 року в пошуковій системі Google. Вказано середній показник запитів кожною мовою за місяць, а також виведено загальну кількість запитів за 12 місяців. Чим більша кількість запитів, тим вища позиція банку в рейтингу.
Найпопулярніші мобільні додатки банків – Ідея Банк зайняв восьму позицію в Google Play і 9-у – в App Store
Цей рейтинг враховує станом на 21.02.2021 кількість і рівень оцінок банківських мобільних додатків для клієнтів в App Store і Google Play. Крім того, в рейтингу враховується місце, яке посідає додаток банку серед всіх додатків у категорії «Фінанси».
Найпопулярніші сайти банків – Ідея Банк зайняв 13-у позицію
Для визначення рівня популярності банківських сайтів враховувалися дані від аналітичних компаній SimilarWeb, Alexa і Semrush, які займаються дослідженням поведінки користувачів у мережі. Для аналізу взято статистику сайтів 2020 року. Дані можуть відрізнятися через різницю алгоритмів. Банки ранжовані за кожним значенням окремо, після чого виведено середнє значення, яке визначає місце банку в загальному рейтингу.
За матеріалами:
Ідея Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас