Інтеза Санпаоло продовжує підтримувати онкохворих дітей та їх сім’ї в Україні — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Інтеза Санпаоло продовжує підтримувати онкохворих дітей та їх сім’ї в Україні

Особисті фінанси
41
Благодійний фонд Інтези Санпаоло подовжує фінансову підтримку проєкту «Grande Contro il Cancro» («Сильні проти Раку») італійської недержавної організації «Soleterre» у партнерстві з київським благодійним фондом «Запорука» на 2021 рік. Кінцевими бенефіціарами стануть 600 онкохворих пацієнтів віком від 3 місяців до 18 років та їх батьки. Вони зможуть отримати підтримку за допомогою послуг, які є доступними завдяки проєкту. Загальна сума проєкту становить 49 400 євро.
Проєкт, який підтримує благодійний фонд Інтези Санпаоло, надає освітню та рекреаційну підтримку дітям, хворим на рак, та психологічну підтримку сім’ям та молодим пацієнтам, тісно співпрацюючи з двома лікарнями Києва та центром «Дача», спеціальним центром гостинності. «Дача» – це будинок у Києві, відкритий «Soleterre» у співпраці з українським партнером благодійним фондом «Запорука» у 2009 році для розміщення та підтримки онкохворих дітей, які лікуються у дитячому відділенні Національного інституту раку та відділенні нейрохірургії дитячого віку в Інституті нейрохірургії, де онкохворі діти та їх сім’ї отримують підтримку мультидисциплінарної команди (психологи, вихователі та волонтери).
Окрім відновлення пацієнтів, проєкт також покриває тестування на COVID-19 для онкологічних пацієнтів, щоб надати їм доступ до медичних закладів для продовження лікування.
Проєкт «Сильні проти Раку» розпочався у 2020 році з головною метою – забезпечити дітям, підліткам та молоді постійний доступ до високоякісної медичної допомоги. Це дає більше можливостей досягти успіху в їх лікуванні та сприяє розвитку української системи охорони здоров’я з точки зору методів доступу та функціонування. Проєкт також спрямований на поліпшення якості послуг, щоб гарантувати необхідну психосоціальну підтримку для лікування онкохворих дітей, а також надати підтримку їхнім родичам та персоналу (медичним працівникам, волонтерам).
Фонд для благодійних, соціальних та культурних внесків, передбачений Статутом Інтези Санпаоло, координується Головою Банку і дозволяє виділити частину нерозподіленого прибутку на благодійність, підтримуючи проєкти, в основі яких полягає єдність, соціальна користь та цінність особистості. Відповідно до принципів Етичного Кодексу Групи, мета такої підтримки – показати громаді, що фокус Банку зосереджено на цінності особистості, правах людини, економічній та соціальній солідарності, сталому розвитку, охороні навколишнього середовища та просуванні культурних ініціатив на користь груп людей, які знаходяться в складному становищі. Бюджети розподіляються після процесу відбору проєктів на основі визначених критеріїв і включають місцеві внески (на запити до 5000 євро) для підтримки проєктів та ініціатив, що мають місцевий вплив, а також централізовані внески (на запити на суму понад 5000 євро) для підтримки масштабних проєктів. Така діяльність є частиною зусиль Групи у досягненні Цілей сталого розвитку, встановлених Організацією Об’єднаних Націй як пріоритетних до 2030 року.
Детальна інформація за посиланням
За матеріалами:
Правекс Банк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас