Таскомбанк пропонує вигідні умови фінансування аграріїв — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Таскомбанк пропонує вигідні умови фінансування аграріїв

Кредит&Депозит
89
Таскомбанк пропонує вигідні умови фінансування аграріїв
Таскомбанк долучився до Державних програм підтримки АПК і пропонує конкурентні умови фінансування в агропромисловому комплексі.
Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України впровадило низку ініціатив щодо підтримки розвитку підприємництва в сільській місцевості. Відтепер клієнти Таскомбанку зможуть отримувати часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з затвердженого переліку.
Держава через Таскомбанк компенсує аграріям 25% вартості техніки (без ПДВ), що надає можливість придбати необхідне обладнання та підвищити ефективність роботи бізнесу. Здешевлення кредиту шляхом часткової компенсації відсоткової ставки у Таскомбанку за рахунок Державної програми підтримки сільгоспвиробників – це можливість підтримувати і розвивати свою виробничу діяльність.
Підприємства, які займаються рослинництвом та тваринництвом, перероблюють сільськогосподарську продукцію або здійснюють інші види сільськогосподарської діяльності, мають можливість залучити кредитні кошти на вигідніших умовах, отримавши часткову компенсацію відсотків. Максимальна сума покриття витрат за такою позикою становить 15 млн грн для клієнтів, які займаються тваринництвом, та 5 млн грн на рік для інших господарств.
«Таскомбанк має значний досвід у роботі з аграріями, тому це природньо, що ми шукаємо найкращі рішення для них. Ми долучилися до Урядових програм підтримки АПК, щоб надати вигідні умови фінансування нашим клієнтам. Завдяки цим коштам корпоративні клієнти зможуть як придбати або оновити основні засоби, так і покрити поточні витрати на виробництво сільгосптоварів або надання послуг», – прокоментував нові інструменти директор департаменту по роботі з VIP-клієнтами агропромислового комплексу Іван Данілов.
Детальніше про програми на сайті Таскомбанку.
Щоб отримати консультацію, звертайтеся за адресою funding@tascombank.com.ua.
За матеріалами:
Таскомбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас