Кредобанк увійшов в трійку лідерів рейтингу надійності банків України від журналу «Фокус» — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кредобанк увійшов в трійку лідерів рейтингу надійності банків України від журналу «Фокус»

Особисті фінанси
8
Кредобанк посів третє місце у рейтингу надійності великих роздрібних українських банків за версією ділового видання «Фокус», набравши 895 балів у проведеному дослідженні.
До рейтингу журналу «Фокус» увійшли 25 роздрібних банків з чистими активами понад 5 млрд. грн. і портфелем депозитних вкладів фізичних осіб щонайменше 1,2 млрд грн. Дослідження проводили на основі даних звітності банків поданих для НБУ станом на січень 2021 року.
Аналітики ділового видання «Фокус» враховували під час формування рейтингу п’ять показників — репутація власників банку, частка власного капіталу в активах, частка депозитів у сумарних зобов’язаннях, коефіцієнт мультиплікатора капіталу й частка власного капіталу в залучених коштах. Додатково враховувався напрямок роботи банку з конкретною клієнтською базою та виваженість кредитної політики. У дослідженні не враховувалися банки, орієнтовані на обслуговування корпоративних клієнтів, а також банки з російським державним капіталом, що перебувають під санкціями.
«Високі позиції в медіа-рейтингах відображають результати роботи банку за минулий рік. Незважаючи на складні умови та пандемію, 2020 рік для Кредобанку став роком зростання — активи банку зросли на 32% завдяки збільшенню його доступності та урізноманітненню банківських продуктів. Банк є одним із лідерів іпотечного кредитування, а також входить до четвірки найбільших лізингодавців та до ТОП-5 ринку автокредитів. Наша стратегія передбачає, що Кредобанк і надалі органічно зростатиме швидше, ніж ринок», — говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.
У 2021 році Кредобанк зберігає лідерські позиції у рейтингах експертної та медійної спільнот України. Зокрема, у лютому банк було визнано переможцем рейтингу «Банки 2021 року» від агентства «Фінансовий клуб» у номінації «Роздрібний банк» серед великих банків іноземних банківських груп. Окрім того, Кредобанк увійшов до ТОП-5 лідерів рейтингу надійності банків України від фінансового порталу «Мінфін», а також посів 6-те місце у рейтингу надійності великих роздрібних банків України за версією журналу «Гроші», 7-ме місце у ренкінгу фінансової надійності банків від системи моніторингу контрагентів YouControl та 8-ме місце у рейтингу надійності банків від ділового Інтернет-видання Mind.Ua.
За матеріалами:
Кредобанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас