0 800 307 555
0 800 307 555

Ефективність вакцини Johnson & Johnson проти видів коронавірусу перевищує 80%


Ефективність вакцини Johnson & Johnson проти видів коронавірусу перевищує 80%

Вакцина від коронавірусу компанії Johnson & Johnson показала ефективність 81% відносно південноафриканського штаму. Також вона на 87% ефективна проти бразильського штаму.

Про це повідомляє Corriere Della Sera.

«Загальна ефективність проти розвитку гострих форм захворювання, викликаного південноафриканським варіантом, виявлена на рівні 81%, проти бразильської варіації – 87%», — сказав глава підрозділу інфекційних захворювань і вакцин Janssen Йохан Ван Хоф.

Він також додав, що основі на цих даних, вакцина ефективна в запобіганні навіть важких форм захворювань, що викликаються цими штамами.

Нагадаємо, Європейське агентство лікарських засобів (ЕМА) рекомендувало видати тимчасове реєстраційне посвідчення для вакцини від коронавірусу компанії Janssen — підрозділу американської Johnson & Johnson. Єврокомісія вже також схвалила її застосування на території ЄС.

Крім того, президент США Джо Байден доручив Міністерству охорони здоров’я закупити ще 100 млн доз вакцини від коронавірусу виробництва Johnson & Johnson.

Також повідомлялося, що вакцина від коронавірусу Novavax показала ефективність 96,4% проти вихідного варіанту коронавірусу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua