626
Держоблігації стануть більш доступними: на первинний ринок допустили інвесткомпанії
— Фондовий ринок
Кабінет міністрів вніс зміни до Положення про інститут первинних дилерів. На первинний ринок облігацій внутрішніх державних позик (ОВДП) будуть допущені не лише банки.
Постанову ухвалено на засіданні уряду 10 березня.
Читайте також: Рейтинг банків, які купили найбільше ОВДП у 2020 році
Як зазначається в пояснювальній записці до проекту, відповідно до чинної редакції Положення про інститут первинних дилерів учасниками розміщення облігацій внутрішніх державних позик можуть бути лише банки. Проте сьогодні існує багато інших торговців цінними паперами, які створюють значний попит на ринку державних цінних паперів та мають можливість придбавати облігації під час проведення Мінфіном аукціонів, але втрачають конкурентну перевагу.
Постановою встановлюється, що первинними дилерами зможуть бути і фінансові установи, які відповідають встановленим до них вимогам, а не лише банки.
Також вносяться уточнення щодо строку торгівлі облігаціями (протягом останнього року) та строку виконання зобов’язань первинними дилерами для цілей оцінювання (календарний рік).
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Під Києвом з’явиться новий індустріальний парк: що там буде
«Нафтогаз» остаточно виграв у «Газпрому» суд на понад $1,4 мільярда
Ощадбанк повернув свої інкасаторські автомобілі, кошти і цінності поки залишились в Угорщині
Чечоткін розповів про успіх Rozetka на польському ринку
Volkswagen скорочує майже 50 000 робочих місць у Німеччині
Revolut отримав повну банківську ліцензію у Великій Британії
