Суд стягнув на користь АМПУ понад 2,7 млн гривень з власника танкера Delfi — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Суд стягнув на користь АМПУ понад 2,7 млн гривень з власника танкера Delfi

Фондовий ринок
125
Господарський суд Одеської області стягнув на користь держпідприємства «Адміністрація морських портів України» понад 2,7 млн грн з компанії Mister Drake PC, яка є власником танкера «Делфі», який зазнав аварії в 2019 році на пляжі в Одесі.
Це випливає з рішення суду, ухваленого наприкінці лютого.
Зазначається, що суд задовольнив у повному обсязі позов державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (в особі адміністрації Одеського морського порту) до вищеназваної компанії про стягнення 2 млн 743 тис. 796 грн, пов’язаних із катастрофою судна.
До цієї суми позивач додав витрати, які йому довелося зазнати у зв’язку з ліквідацією наслідків аварії.
Нагадаємо, у листопаді 2019 року в Чорному морі біля Одеси, в районі пляжу «Дельфін», зазнав аварії танкер «Делфі» (Delfi) з трьома українцями на борту.
26 липня комісія з ТЕБ та НС Одеської ОДА визнала ситуацію з «Делфі» надзвичайною. 10 серпня було підписано тристоронній договір між АМПУ, компаніями «Краншип» і «Бруклін-Київ» і здійснено ряд підготовчих робіт. Роботи з підняття судна виконувала «Краншип» (входить до групи компаній «Трансшип»), а «Бруклін-Київ» фінансувала угоду. 26 серпня «Делфі» поставили на рівний кіль.
1 вересня Господарський суд Одеської області заарештував судно за позовом АМПУ.
Керівник «Трансшип» Андрій Іванов заявив, що роботи з відбуксирування танкера з узбережжя Одеси обійшлися приблизно в 500 тис. дол.
За даними Держекоінспекції, сума збитків від витоку забруднювальних речовин з танкера Delfi становить 453 тис. грн.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас