Американська компанія планує відкрити орбітальний готель у 2027 році (фото, відео) — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Американська компанія планує відкрити орбітальний готель у 2027 році (фото, відео)

Світ
380
Каліфорнійський стартап Orbital Assembly Corporation оголосив про плани збудувати перший у світі космічний готель, який розташують на орбіті Землі.
Про це повідомляє designboom.
Будівництво орбітальної станції «Вояджер», де й буде розташовано готель, планують почати у 2025 році, а завершити у 2027-му – тобто лише за два роки. Об’єкт збиратимуть на орбіті.
Орбіта станції матиме нахил 97 градусів і буде віддаленою від планети на 500-550 кілометрів. Вона буде сонячно-синхронною, тобто обертатиметься навколо Землі таким чином, що земна поверхня під нею завжди матиме однаковий кут сонячного освітлення. У компанії вважають, що це дозволить мінімізувати температурне навантаження та забезпечити майже безперервне виробництво сонячної енергії.
Американська компанія планує відкрити орбітальний готель у 2027 році (фото, відео)
Конструкція виглядатиме як кільце з 24 модулями. Діаметр кільця становитиме 200 метрів – це вдвічі більше, ніж ширина Міжнародної космічної станції. Маса станції перевищуватиме 2400 тонн, що майже в шість разів більше, ніж маса МКС.
На станції «Вояджер» облаштують штучну гравітацію.
Готель буде розрахований приблизно на 400 гостей. Крім номерів, він вміщатиме ресторани, кінотеатри, спа, спортзали.
Американська компанія планує відкрити орбітальний готель у 2027 році (фото, відео)
Загальна площа житлових модулів і коридорів складатиме 11,6 тисяч метрів квадратних. У кожному модулі буде по три поверхи. У 12 модулях розміщуватимуться готельні номери, найбільші з яких матимуть площу 126 метрів квадратних, а найменші – 30 метрів. В інших модулях розміщатимуть екіпаж та ресурси.
Приміщення та сховища можуть здаватися в оренду, зокрема й для космонавтів. Наприклад, станцію можна використовувати як тренувальну базу для майбутніх колонізаторів Марсу.
Компанія не прагне винаходити нові технології для будівництва та функціонування станції «Вояджер», а планує використовувати вже наявні. Перед початком спорудження планують випробувати в космосі мінімакет станції.
За матеріалами:
Хмарочос
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас