0 800 307 555
0 800 307 555

Українські IT-послуги будуть просувати за кордоном


Українські IT-послуги будуть просувати за кордоном

Міністерство закордонних справ України в партнерстві з Асоціацією IT Ukraine запустило проект IT Export Boost. Він буде просувати IT-послуги українських компаній на зовнішніх ринках.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

«Радий повідомити про нове партнерство МЗС з українським бізнесом для створення ву українських компаній нових можливостей на зовнішніх ринках. МЗС і Асоціація IT Ukraine почали проект IT Export Boost, щоб просувати український IT-експорт в світі з залученням наших посольств і консульств», — розповів міністр Дмитро Кулеба.

За його словами, йдеться про 14 країн: США, Великобританію, Ізраїль, Японію, Сінгапур, Південну Корею, Індію, Швейцарію, Німеччину, Нідерланди, Швецію, Данію, Фінляндію та Норвегію.

Зазначено, що диппредставництва України в цих державах допоможуть українським компаніям в сфері IT налагодити контакти з потенційними замовниками і державного, і приватного сектору.

Кулеба підкреслив, що в 2020 році багато секторів економіки постраждали внаслідок пандемії, але експорт IT-індустрії навпаки зріс на 853 млн доларів, тобто понад 20%. Частка комп’ютерних послуг в загальному експорті країни досягла 8,3%.

«Проект IT Export Boost повинен надати додатковий імпульс не тільки експорту, а й залученню в Україну науково-дослідних центрів міжнародних компаній», — зазначив глава МЗС.

Нагадаємо, в жовтні повідомлялося, що Україна залучатиме IT-фахівців з Білорусі, спростивши імміграцію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua