427
У МОЗ розповіли, коли Covid-вакцина з'явиться на комерційному ринку
— Світ
Вакцинуватися від коронавірусу без черги буде можливо не раніше літа 2021 року. Зараз в жодній приватній клініці вакцин немає через великий ажіотаж на всесвітньому ринку. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі телеканалу «1+1».
За його словами, у виробників вистачає потужностей тільки для виробництва препаратів згідно з контрактами з урядами країн. Про приватні медустанови мова не йде.
«Я впевнений, що на комерційному ринку, виходячи з наших переговорів з виробниками, раніше літа-осені вакцини просто не з’являться», — сказав голова відомства.
У свою чергу голова асоціації анестезіологів України професор Сергій Дубров підтвердив, що наразі в приватних клініках вакцин немає. Отримати щеплення Pfizer позачергово нереально.
Вчора, 4 березня, в прямому ефірі вакцинувалися кілька публічних особистостей, серед яких ведучі Олександр Педан і Наталія Мосейчук, співачка Руслана, а також відомі медики. Всього станом на 4 березня щеплення від коронавірусу отримали майже 12,5 тис. українців.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
У Луврі оцінили збитки після пограбування у 88 млн євро
Тарифи Трампа спричинили $35 млрд збитків глобальним компаніям
Бирка на валізі: експерт з подорожей попередив, що не треба вказувати
США запроваджують новий збір для іммігрантів: кого він стосується
Де найкраще святкувати Різдво: названо країну в Європі
Кіпр запровадив закон про кримінальну відповідальність за обхід санкцій проти росії