0 800 307 555
0 800 307 555

UnexBank приєднується до кампанії із захисту прав споживачів


UnexBank приєднується до кампанії із захисту прав споживачів

Раді повідомити, що від сьогодні стали партнером Всеукраїнської інформаційної кампанії із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права».

Кампанію проводить Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини з метою покращення обізнаності громадян про права та обов’язки під час користування фінансовими послугами.

Завжди ділимося з вами корисною інформацією, а з початком масштабної кампанії ще розповідатимемо про ваші права як споживачів фінпослуг та куди звертатися у випадку їх порушення.

«Є чимало причин, чому українці з пересторогою користуються фінансовими послугами або не користуються ними взагалі. Це і пережиті кризи, і негативний споживацький досвід, і недостатня обізнаність про переваги користування фінансовими продуктами. Національний банк сьогодні має подвійну мету. Перша – встановити додаткові вимоги до фінустанов, які забезпечать їх прозорість щодо вартості послуг та добросовісну поведінку стосовно споживачів. Друга – сприяти ліпшій фінансовій обізнаності самих українців. Це обов’язкові складові для підвищення захищеності споживачів фінпослуг, а також для більшої залученості громадян до фінансової системи та активнішого користування послугами», – наголосив заступник Голови Національного банку Олексій Шабан.

Дзятко Дмитро, Голова Правління Юнекс Банк, також наголошує, що умови надання фінансових послуг у нашому банку завжди були і будуть прозорими, а інформаційна підтримка щодо популярних питань та проблематик фінансових послуг стоїть нашою першочерговою метою комунікації у соціальних мережах та інших каналах зв’язку.

Кампанія проходитиме в березні-травні 2021 року в усіх регіонах України.

Національний банк у межах кампанії запускає спеціальний лендинг «Знай свої права» https://promo.bank.gov.ua/know-your-rights/

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Юнекс Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua