У Києві займуться реконструкцією старого житлового фонда — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У Києві займуться реконструкцією старого житлового фонда

Нерухомість
1025
Розпочата розробка проекту Програми комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду в Києві – з дослідно-аналітичних заходів та визначення меж територій для реновації.
Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.
«Перші два етапи проекту вже готові. В них ми визначили основні кроки, необхідні для початку реалізації Програми реконструкції застарілого житла. Фактично, це підґрунтя для пілотних проектів у даному напрямку», – повідомив він.
За словами Вячеслава Непопа, першим етапом проведено дослідно-аналітичну роботу. Зокрема, аналіз нормативної бази для реалізації Програми та міжнародного досвіду, вибір оптимальних механізмів фінансування реконструкції та реалізації подібних інвестиційних проектів. Окрему увагу приділили також правам та обов’язкам мешканців житла, що підлягатиме реконструкції, та врегулюванню питань оформлення прав власності на нього.
«На наступному етапі ми плануємо інвентаризацію застарілого житла. Це дозволить чітко визначити межі територій комплексної реконструкції кварталів застарілого житлового фонду відповідно до містобудівної документації, чинної та проектної», – розповів Вячеслав Непоп.
Наступними кроками створення Програми стане характеристика кварталів у визначених межах, планування черговості втілення проектів та затвердження способів здійснення реконструкції. Після цього проект Програми винесуть на розгляд Київської міської ради.

Довідка Finance.ua:

  • У Києві дешевшає “вторинка”. Щорічно цінник опускається на 10%. На столичному вторинному ринку нерухомості спостерігається здешевлення застарілого житла, побудованого в 60−70-х роках минулого століття. Наприклад, це «чеські проєкти» в таких столичних районах, як Оболонь і Троєщина. «Це житло потроху втрачає у своїй вартості», — заявив гендиректор девелоперської компанії Greenol Олег Приходько.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас