0 800 307 555
0 800 307 555

Уряд планує передати місцевим громадам землю в Карпатах для будівництва курорту "Боржава"


Уряд планує передати місцевим громадам землю в Карпатах для будівництва курорту "Боржава"

Для будівництва гірськолижного курорту «Боржава» планується передати території лісових масивів з власності держави у власність місцевих громад для облаштування лижних трас, повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Йдеться про можливість передачі в межах населених пунктів Свидовець, Боржава, де можна розвинути досить великий гірськолижний курорт, значних масивів з державної власності у власність місцевих громад, щоб вони могли керувати цим без пошкодження лісових масивів, і створити гірськолижні траси і прокласти підйомники», — сказав він на пресконференції за результатами першого року роботи уряду.

Він підкреслив, що земля передається не для комерційного використання, а виключно для організації гірськолижних спусків і ефективного управління.

«Ми будемо підтримувати будівництво курорту законним прозорим способом, з необхідними аукціонами, якщо потрібно, із залученням контролюючих правоохоронних органів», — додав Шмигаль.

Як повідомлялося, будівництво гірськолижного курорту «Боржава» в Закарпатській області розпочнеться в 2021 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua