Названо найпривабливішу країну для трудових мігрантів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Названо найпривабливішу країну для трудових мігрантів

Світ
1778
Канада стала найпривабливішою країною для трудових мігрантів в 2020 році, потіснивши Сполучені Штати з першого на друге місце, замкнула трійку Австралія.
Про це свідчать результати дослідження BCG і The Network «Аналіз глобального ринку талантів — фізичного і віртуального».
Дослідження «Аналіз глобального ринку талантів — фізичного і віртуального» BCG і Network проводять втретє. У 2014 і 2018 роках лідером за привабливістю для трудових мігрантів були США, а третє місце займала Канада. Друге місце в 2014 році дісталося Великій Британії, а в 2018-му — Німеччині.
«Пандемія істотно вплинула на ставлення людей до роботи за кордоном», — констатують автори дослідження.
Так, мігрантів стали залучати країни, які змогли краще інших протистояти коронавірусу. В результаті Канада, Австралія і Японія (стала шостою) поліпшили позиції в рейтингу, а новачками топ-10 виявилися дві країни також з відносно сприятливою епідеміологічною ситуацією — Сінгапур і Нова Зеландія.
Водночас, ситуація з вірусом в Європі, навпаки, викликає настороженість у потенційних мігрантів. Німеччина і Франція опустилися в рейтингу на два рядки (на четверте і дев’яте місця відповідно), а Італія і Іспанія взагалі випали з першої десятки.
«Пандемія COVID-19 додала нові зміни, змусивши людей обережніше ставитися до міжнародної релокації», — зазначив Райнер Штрак, старший партнер BCG і один з авторів звіту.
Дослідники зазначають, що аналогічно, ставлення респондентів до найвідоміших містах як до місця роботи залежить від успіхів у боротьбі з коронавірусом у країнах, де вони розташовані.
«Зараз Нью-Йорк, Барселона, Рим і Мадрид набагато менше залучають учасників опитування, ніж в 2018 році. І навпаки, популярність Токіо, Сінгапуру, Дубая і Абу-Дабі збільшилася завдяки тому, що ці міста мало постраждали від пандемії», — також відзначили автори.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас