День фінансів: план боротьби з офшорами, переваги оплати комуналки готівкою — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

День фінансів: план боротьби з офшорами, переваги оплати комуналки готівкою

804
Середа, 3 березня: офшори, борги за комуналку. Як з цим всім боротися.
Боротьба з вітряками офшорами. Кабінет Міністрів України затвердив План заходів щодо недопущення ухилення від сплати податків і зборів суб’єктами господарювання та запобігання відмивання коштів в офшорних зонах. Він передбачає оновлення українського переліку офшорних зон з урахуванням правових норм ЄС і даних Глобального форуму з прозорості.
День фінансів: план боротьби з офшорами, переваги оплати комуналки готівкою
Також планом передбачається запровадження автоматичного обміну інформацією з податковими органами інших країн, зокрема відповідно до загального стандарту звітності (CRS).
Борги киян за тепло і гарячу воду. Жителі столиці накопичили борг за спожите тепло і гарячу воду в розмірі майже 4,2 млрд грн. Як повідомляє КП «Київтеплоенерго», щоб врегулювати заборгованість за опалення та гарячу воду, необхідно укласти договір про розстрочення заборгованості та її оплату частинами.
Пільги на оплату – краще коли готівкою. Як повідомляє Мінсоцполітики, українці, які отримують пільгу на оплату ЖКП у готівковій формі, зекономлені кошти можуть використовувати на свій розсуд. Безготівкова форма отримання пільг передбачає можливість отримання зекономлених коштів лише один раз на рік, після закінчення опалювального сезону.
Понад 3 млн українців “в тіні”. Близько 3,4 млн українців (дані Держстату) в працездатному віці офіційно ніде не працюють і не показують свої прибутки. Щоб узаконити майно та активи, які зароблені в тіні, потрібно буде подати декларацію в період з 1 липня 2021-го до 1 липня 2022-го. Більше ніж 30% українського ВВП перебуває в тіні, йдеться в даних Мінекономіки. І це ще позитивні прогнози, за різними оцінками ця цифра доходить до 50% всієї економіки.
Перевірка небанківських фінустанов. Далі буде. Національний банк проводитиме інспекційні перевірки учасників ринків небанківських фінансових послуг за новим ризик-орієнтованим подходом. Такий стан дозволить регулятору ефективно і системно здійснювати інспекційні перевірки згідно з новим ризик-орієнтованим підходом. Національний банк керуватиметься принципом пропорційності, оцінюватиме ризики та доцільність, обіцяє регулятор.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас