0 800 307 555
0 800 307 555

Центренерго обмежило постачання електроенергії для компанії Коломойського


Центренерго обмежило постачання електроенергії для компанії Коломойського

Центренерго уп’ятеро знижує обсяг постачання електроенергії компанії Юнайтед Енерджі через наявність протермінованої заборгованості.

Про це Центренерго повідомляє у Facebook.

«Станом на середу, 3 березня, компанія Юнайтед Енерджі має протерміновану заборгованість згідно договору купівлі-продажу електроенергії від 29.12.2020 року у розмірі 725 млн грн. Наявність заборгованості призвела до неможливості ПАТ Центренерго вчасно здійснити оплати за постачання вугілля. Відтак, було прийнято рішення обмежити відпуск електроенергії зазначеній компанії», — йдеться у повідомленні.

У Центренерго додали, що у випадку, якщо частина заборгованості у розмірі щонайменше 234 млн грн не буде погашена до кінця операційного дня 3 березня, компанія може повністю призупинити відпуск електроенергії ТОВ Юнайтед Енерджі з 4 березня.

«Вчора, 2 березня, частина електроенергії ПАТ Центренерго була реалізована під час першого виходу підприємства на ринок „на добу наперед“ після оновлення менеджменту. Вартість 1 кВт*год склала 1,53 грн — на 32% більше, ніж ціна продажу за двостороннім договором з ТОВ Юнайтед Енерджі. Це перший крок нового керівництва з виконання завдання фінансового оздоровлення компанії», — додали у Центренерго.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua