0 800 307 555
0 800 307 555

У МВФ дали пораду країнам Європи, як зберегти 15 млн робочих місць


У МВФ дали пораду країнам Європи, як зберегти 15 млн робочих місць

Європейським країнам необхідно допомогти бізнесу, інакше вони можуть зіткнутися з хвилею банкрутств і втратити в цілому близько 15 млн робочих місць, попереджають експерти Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Великі вливання держав Європи в економіку в період пандемії COVID-19 допомогли зберегти 30 млн робочих місць, проте кількість банкрутств зросла, особливо серед невеликих компаній, відзначають у МВФ.

За оцінками експертів Фонду, для того щоб європейський бізнес опинився поза небезпекою, буде потрібна державна і приватна допомога в загальній сумі від 2% до 3% ВВП держав.

«Більш здорові компанії не допустять повернення „хибного кола“ між проблемами реальної економіки і фінансового сектору, — зазначає директор Європейського департаменту МВФ Альфред Каммер. — Що ще важливіше — здоровіші компанії створять більше робочих місць».

Щоб уникнути підводних каменів, наприклад, витрати грошей на порятунок нежиттєздатних компаній або підтримку погано керованого бізнесу, необхідно залучати банки, відзначають в МВФ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua