0 800 307 555
0 800 307 555

Microsoft представила платформу віртуальної і додаткової реальності


Microsoft представила платформу віртуальної і додаткової реальності

Microsoft представила платформу для взаємодії людей у розширеній або віртуальній реальності Mesh. Новий продукт компанія показала в рамках конференції Ignite.

Про це повідомляється на сайті Microsoft.

Платформа дозволить користувачам створювати віртуальні аватари, а з часом – використовувати фотореалістичні голограми, очікують в компанії. Колеги, які перебувають далеко один від одного, за допомогою Mesh зможуть проводити у віртуальній реальності наради.

Дизайнери або інженери отримають можливість разом працювати у віртуальному просторі над 3D-моделями чого завгодно – від велосипедів до елітних меблів, двигунів літаків або нових спортивних стадіонів, відзначили в Microsoft.

Крім того, віртуальну платформу можна буде використовувати і для навчання: за допомогою неї учні будуть дізнаватися про електромобілі або анатомію людини, у формі аватарів розбираючи віртуальний двигун або вивчаючи, що знаходиться під віртуальними м’язами.

Платформа Mesh буде доступна на різних пристроях, в тому числі на HoloLens 2 від Microsot, а також на більшості гарнітур віртуальної реальності, планшетах, смартфонах і ПК.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Microsoft припинила підтримку Windows 7. Операційна система продовжить працювати на комп’ютерах, але водночас Microsoft закликає користувачів перейти на більш нову Windows 10.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua